Pociąg Specjalny “Classic Courier”

“Classic Courier” jest prywatnym, wycieczkowym pociągiem specjalnym urządzonym w stylu Retro. W skład pociągu wchodzą odrestaurowane wagony z lat 60-tych i 80-tych. Każdy z nich składa się z przedziałów I klasy ( 4 i 6 osobowych).
 

Nasz pociąg na co dzień stacjonuje w Niemczech, natomiast każdego roku odbywa kilka wycieczek do Polski z gośćmi z Niemiec.

Firma DNV Tours Polska od wielu lat zajmuje się organizacją tych wycieczek. W Polsce pociąg jeździ na dwóch trasach:
 

trasa północna : Niemcy – Poznań – Mazury – Kaliningrad – Gdańsk – Poznań – Niemcy
 

trasa południowa: Niemcy – Wrocław – Kraków – Lwów – Częstochowa – Niemcy
 

Pociąg Classic Courier posiada również dwa stylowo urządzone wagony restauracyjne oraz wagon barowy, w którym podczas wycieczki przygrywa pianista.

Doświadczony zespół pracowników troszczy się o kulinarne doznania Państwa podniebień, a także o to, aby każdy przejazd odbywał się w miłej atmosferze. Jednorazowo możemy zaprosić do 400 osób. Dla komfortu i bezpieczeństwa wszyscy pasażerowie podzieleni zostają na około 40. osobowe grupy oznaczone kolorami.

Organizacja pociągu to również bardzo duże wyzwanie logistyczne, bowiem wiąże się z koniecznością zamówienia wielu usług od zwykłych zakupów po zamówienie torów i pozostałych usług PKP.
 

Z sukcesem, od ponad 10 lat realizujemy przejazdy pociągiem Classic Courier po Polsce, co potwierdza, że mamy odpowiednie know-how i doświadczenie w organizacji imprez masowych na kilkaset osób.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami.